Úspěchy hráčů tenisové školy Lucie Hradecké 2018

Úspěchy hráčů tenisové školy Lucie Hradecké 2018

  1. Michal Mlynár -2. místo ve dvouhře i ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Poděbradech (březen 2018)
  2. Max Hegenbart - 2. místo ve dvouhře i ve čtyřhře (kat 9) na turnaji dorostenců v M.Boleslavi (březen 2018)
  3. Kačka Hajná - 3. místo ve čtyřhře (kat. 9) na turnaji mladších žákyň na Konstruktivě (březen 2018)
  4. Julinka Tichá a Věruška Douděrová: Julinka 2. místo a Věruška 3. místo na turnaji babytenisu v D. Počernicích (únor 2018)
  5. Linda Tichá- 3. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Radlicích (únor 2018)
  6. Filip Brázda - 2. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře společně s Michalem Mlynárem na turnaji mladších žáků v Nymburce (únor 2018)
  7. Erik Vavák - 2. místo ve čtyřhře na oblasních přeborech dorostenců na Cibulce (únor 2018)
  8. Kačka Hajná - 3. místo ve čtyřhře (kat. 9) na turnaji mladších žákyň v Sokolově (únor 2018)
  9. Kačka Hajná - 2. místo ve čtyřhře na turnaji starších žákyň na ESU (únor 2018)
  10. Martin Roubík - 3. místo na turnaji babytenisu na Jižním Městě (leden 2018)
  11. Laura Lhotáková - 2. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře společně s Julií Cahovou na turnaji mladších žákyň v Nehvizdech (leden 2018)
  12. Erik Vavák a Kryštof Žák -Erik vítězství ve dvouhře nad Kryštofem na turnaji dospělých na domácí půdě (leden 2018)
  13. Kryštof Žák -vítězství ve dvouhře (kat.5) i ve čtyřhře společně s Maxem Hegenbartem (kat.6) na turnaji dorostenců na ESU (leden 2018)
  14. Kačka Hajná - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v Modřanech (leden 2018)
  15. Linda Tichá- 3. místo ve dvouhře i ve čtyřhře společně s Laurou Lhotákovou na turnaji mladších žákyň v H.Počernicích (leden 2018)
  16. Julinka Hostáková- vítězství ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Kolíně (leden 2018)
  17. Julinka Tichá - vítězství na turnaji babytenisu v Klánovicích (leden 2018)
  18. Lukáš Hauge - 3. místo ve dvouhře na mezinárodním turnaji do 16 let v Milovicích (leden 2018)
  19. Max Hegenbart - vítězství ve čtyřhře na turnaji dorostenců v Říčanech (leden 2018)
  20. Max Hegenbart - finále ve dvouhře na turnaji dorostenců v Říčanech (leden 2018)
  21. Kačka Hajná - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň na Cibulce (prosinec 2017)
  22. Martin Roubík - vítězství na turnaji babytenisu v Mladé Boleslavi (prosinec 2017)
  23. Věruška Douděrová - 2. místo na turnaji babytenisu v D.Počernicích (prosinec 2017)
  24. Martin Roubík - 2. místo na turnaji babytenisu v D.Počernicích (prosinec 2017)
  25. Kryštof Žák -vítězství ve dvouhře (kat.6) na turnaji dorostenců na Cibulkách (prosinec 2017)
  26. Věruška Douděrová - 2. místo na turnaji babytenisu v Poděbradech (prosinec 2017)
  27. Kuba Mráz - 3. místo na turnaji babytenisu v Poděbradech (prosinec 2017)
  28. Kačka Hajná - 3. místo ve čtyřhře (kat. 10) na turnaji mladších žákyň v Liberci (prosinec 2017)
  29. Michal Mlynár -vítězství ve čtyřhře (kat.6) na turnaji mladších žáků na domácí půdě v D.Počernicích (prosinec 2017)
  30. Kryštof Žák -vítězství ve dvouhře (kat.5) i ve čtyřhře na turnaji dorostenců v Bohnicích (prosinec 2017)
Přihlášení uživatele
Zaslání zapomenutého hesla
Facebook fan page