Tenisová škola

Tenisová školička

Kurz je určen pro děti ve věku 4-7 let. Hlavním cílem je hravou formou podchytit zájem dětí o tenis. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru. Při výuce je využíváno dětských raket a tenisových pomůcek (míče na minitenis, pěnové míče, síť na minitenis a mnoho dalších pomůcek), které přispívají k rychlému zvládnutí dovedností zábavnou formou.

Trénink probíhá ve skupinách 2-6dětí (při počtu 4-6dětí na kurtu vždy 2trenéři).


Skupinový trénink

Skupinový trénink  je určen pro děti a mládež ve věku 8-18 let, začátečníky i pokročilé hráče.  Hráči jsou zařazováni do skupin srovnatelné věkové a výkonnostní úrovně. Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností, nutných pro tenis. Trénink ve skupině lze kombinovat s individuální výukou. Výhodou skupinového tréninku je možnost trénování cvičných zápasů.

Trénink probíhá ve skupinách 2-4dětí.


Individuální trénink

Tento typ výuky je vhodný pro hráče všech výkonostních úrovní ve věku od 6-100let. Trénink je zaměřen na individuální potřeby každého hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou techniku i taktiku. Individuální trénink je vhodné kombinovat se skupinovou výukou.

Neodehrané, včas omluvené hodiny lze po dohodě s trenérem nahrazovat. Omluvy na trénink nejpozději 24 hod. před započetím hodiny.


Závodní hraní

Naším cílem je vychovávat hráče pro závodní hraní. Děti mohou hrát zápasy už od 6 let od kategorie minitenis, přes kategorii babytenis (8-9let) a navázat na další kategorie ml. žáci, st. žáci, dorost a dospělí. Děti reprezentují tenisový oddíl TŠ Lucie Hradecké z.s. Trenéři doprovází své svěřence na turnaje a mistrovská utkání družstev.

Přihlášení uživatele
Zaslání zapomenutého hesla
Facebook fan page