Úspěchy hráčů tenisové školy Lucie Hradecké 2019

Úspěchy hráčů tenisové školy Lucie Hradecké 2019

  1. Julinka Tichá - vítězství ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Lounech (srpen 2019)
  2. Julinka Tichá - 2. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň ve Zruči nad Sázavou (srpen 2019)
  3. Bruno Ambrož a Martin Roubík - Bruno 3. místo ve dvouhře a společné vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žáků na Cibulce (srpen 2019)
  4. Linda Tichá - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v Houšťce (srpen 2019)
  5. Mája Švejcarová a Julinka Tichá - Mája vítězství ve dvouhře, Julinka 3. místo ve dvouhře a společné vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Houšťce (srpen 2019)
  6. Věruška Douděrová a Julinka Tichá - vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v H.Měcholupech (srpen 2019)
  7. Kryštof Žák - vítězství ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře na turnaji dospělých v Kolíně (srpen 2019)
  8. Martin Roubík - vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žáků na Spojích (srpen 2019)
  9. Michal Mlynár - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žáků ve Žďáru nad Sázavou (srpen 2019)
  10. Martin Roubík - 2. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků v Neratovicích (červenec 2019)
  11. Martin Roubík - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků v M.Boleslavi (červenec 2019)
  12. Mark Loucký a Kuba Mráz - Mark 3. místo ve dvouhře a společně kluci 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků na Tempu (červenec 2019)
  13. Valentina Ferfecká - vítězství ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře na turnaji dorostenek v Březnici (červenec 2019)
  14. Julinka Tichá a Věruška Douděrová - Julinka 3. místo ve dvouhře a společně holky 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Bohnicích (červenec 2019)
  15. Martin Roubík - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Bohnicích (červenec 2019)
  16. Martin Roubík - vítězství ve dvouhře na turnaji mladších žáků v Bohnicích (červenec 2019)
  17. Martin Roubík - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Č.Brodě (červenec 2019)
  18. Martin Roubík - 2. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků v Č.Brodě (červenec 2019)
  19. Linda Tichá - 3. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň ve Frýdlantu (červen 2019)
  20. Julinka Tichá - 3. místo ve dvouhře na domácím turnaji mladších žákyň (červen 2019)
  21. Martin Roubík - 3. místo ve dvouhře na domácím turnaji mladších žáků (červen 2019)
  22. Tomáš Prokůpek a Kuba Mráz - Tomáš 2.místo ve dvouhře, Kuba 3. místo ve dvouhře a spolu 2. místo ve čtyřhře na domácím turnaji mladších žáků (červen 2019)
  23. Linda Tichá - 2. místo ve čtyřhře na turnaji starších žákyň na Solidaritě (květen 2019)
  24. Julinka Tichá - vítězství ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Poděbradech (březen 2019)
  25. Valča Ferfecká - vítězství ve čtyřhře a 3. místo ve dvouhře na turnaji dorostenek na Kladně (březen 2019)
  26. Kuba Mráz - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků na Tempu (březen 2019)
  27. Kryštof Žák - vítězství ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře na turnaji dorostenců na Spojích (březen 2019)
  28. Linda Tichá a Laura Lhotáková - 3. místo ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v K.Hoře (březen 2019)
  29. Linda Tichá - 3. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň v K.Hoře (březen 2019)
  30. Julinka Tichá a Maruška Švejcarová - vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň na Ldomácí půdě (březen 2019)
  31. Maruška Švejcarová, Julinka Tichá a Julinka Hostáková - 1. místo Marušky, 2. místo Julinky Tiché a 3. místo Julinky Hostákové ve dvouhře na turnaji mladších žákyň na domácí půdě
  32. Julinka Hostáková a Anička Pňovská - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň na domácí půdě (březen 2019)
  33. Michal Mlynár - 2. místo ve dvouhře na turnaji starších žáků v Liberci (březen 2019)
  34. Julinka Tichá a Maruška Švejcarová - vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň na Lokomotivě (březen 2019)
  35. Maruška Švejcarová - vítězství ve dvouhře na turnaji mladších žákyň na Lokomotivě (březen 2019)
  36. Kačka Hajná - vítězství ve dvouhře na turnaji starších žákyň v Poděbradech (únor 2019)
  37. Julinka Tichá - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Kolíně (únor 2019)
  38. Věruška Douděrová - 3. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Kolíně (únor 2019)
  39. Max Hegenbart - vítěz ve čtyřhře na turnaji dorostenců kategorie B ve Vysočanech (únor 2019)
  40. Dianka Chrastilová - vítězství na turnaji babytenisu v Poděbradech (únor 2019)
  41. Max Hegenbart - 3. místo ve dvouhře na oblastních přeborech dorostenců v Bohnicích a tím zajištěná účast na halovém MČR (únor 2019)
  42. Kačka Hajná - 3. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v Českém Brodě (únor 2019)
  43. Maruška Švejcarová - vítězství ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Modřanech (únor 2019)
  44. Julinka Tichá a Maruška Švejcarová - 3. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Modřanech (únor 2019)
  45. Kačka Hajná - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v Písečné (únor 2019)
  46. Kačka Hajná - 2. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň v Písečné (únor 2019)
  47. Linda Tichá - 3. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň na Spojích (únor 2019)
  48. Julinka Tichá - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Poděbradech (leden 2019)
  49. Martin Roubík - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Lužinách (leden 2019)
  50. Tomáš Prokůpek - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Poděbradech (leden 2019)
  51. Tomáš Prokůpek - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků v Poděbradech (leden 2019)
  52. Tonda Švejcar - 2. místo na turnaji babytenisu na domácí půdě (leden 2019)
  53. Michal Mlynár - 3. místo ve dvouhře a vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žáků na ESU (leden 2019)
  54. Julinka Tichá a Maruška Švejcarová - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Poděbradech (leden 2019)
  55. Maruška Švejcarová - vítězství ve dvouhře na turnaji mladších žákyň v Poděbradech (leden 2019)
  56. Maruška Švejcarová - 3. místo ve dvouhře a 2. místo ve čtyhře na turnaji mladších žákyň v Klánovicích (prosinec 2018)
  57. Martin Roubík a Brunda Ambrož - 3. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Českém Brodě (prosinec 2018)
  58. Martin Roubík - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků v Českém Brodě (prosinec 2018)
  59. Kačka Hajná - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň na domácím turnaji (prosinec 2018)
  60. Kačka Hajná - 2. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň na domácím turnaji (prosinec 2018)
  61. Tomáš Prokůpek - 3. místo ve dvouhře na turnaji mladších žáků na domácím turnaji (prosinec 2018)
  62. Martin Roubík a Brunda Ambrož - 2. místo ve čtyřhře na turnaji mladších žáků na domácím turnaji (prosinec 2018)
  63. Julinka Tichá a Maruška Švejcarová - vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žákyň v Nehvizdech (prosinec 2018)
  64. Kačka Hajná - vítězství ve čtyřhře na turnaji starších žákyň v Č.Třebové (prosinec 2018)
  65. Kačka Hajná - 3. místo ve dvouhře na turnaji starších žákyň v Č.Třebové (prosinec 2018)
Přihlášení uživatele
Zaslání zapomenutého hesla
Facebook fan page